LaDy MuSiC

Má Au pair také svoje „prázdniny“?

Myslím čas, kdy může zaject za svou rodinou do česka, nebo zkrátka do své rodné země? A jak je dlouhý?

Nejlepší odpověď
Makina

Vše záleží na tom, jak se domluvíš s konkrétní rodinou u kreré žiješ, ale myslím, že pokud to budou normální lidi, neměl by to být žádný problém.

Další odpovědi
Toga

Au- pair má dle smlouvy 2 týdny placené dovolené. A pak asi dle dohody s rodinou má neplacenou dovolenou.

ratava

„prázdniny“, nebo spíše v tomto případě asi dovolená je odvozená podle uzavřené smlouvy s rodinou, ale většinou se alespoň na svátky domů jezdí…

jinak hodně o au pair:
http://www.naz­kusenou.cz/au-pair-pobyty-a5.html