MonkeyKing

Má Američan možnost dostat se na český Google Play?

Má Američan možnost dostat se na český Google Play v USA skrz hledání na Google Play-i ?
Pokud by byl odkázán přes url nebo aby přímo vyhledal danou věc- našel by ji?
Doplňuji:
Špatně jste pochopili – on by ze svého US Google Play přišel na stránku aplikace nebo něčeho co by bylo psáno česky – je to možné?
Mohl by si to i koupit, ačkoliv půjde třeba o jinou měnu?

Odpovědi
dnb

Bohuel dn esk Obchod Google play neexistuje, pa ho provozuje spolenost GOOGLE, sdlc v USA v Mountain View v Silicon Valley. V ostatnch sttech u pracuj pouze překladae!
Doplňuji:
Bohužel žádný Český Obchod Google play neexistuje, pač ho provozuje společnost GOOGLE, sídlící v USA v Mountain View v Silicon Valley. V ostatních státech už pracuje pouze překladač!