Má Alain Delon charisma?

Zajímá mě, co si myslíte o tomto herci, který je známý svým osobním kouzlem? Zaujal vás a myslíte si, že má charisma. A podle čeho tvrdíte, že má charisma? A umí někdo z vás francouzsky, jelikož je tento herec francouzský herec?

Nejlepší odpověď
Drap

Francouzky neumím, ale přesto je na něm vidět, že charisma má.

Další odpovědi
briketka10

jo v téhle v písni co mám ráda od mládí a celá zjihnu tak říkám velké ANO 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=AZ18cy­YOIcE
Doplňuji:
Bohemico moje kamarádka z Prahy měla zas Vaculíka vylepenýho
u toaletního stolku a Sagvana na WC velkej plakát obou, malý fotečky
i výstřižky, ale bylo to hezký měla je ráda, jednou jsem s ní byla v Máji,
když se tam podepisoval Daniel Landa to nechtěla jít sama..móc mě
prosila, ale připadaly jsme si jak puberťačky :))

anonym

Pro mne tedy před čtyřiceti letech charisma měl. Nikdy jsem nebyla typ, co si vylepuje plakáty a fotky herců ( zpěváků, zpěvaček atd.) v pokojíku na zeď, ale kamarádka Delona milovala a moje maminka odebírala časopis Kino, tak jsem byla celkem v obraze. Koukala jsem dost překvapeně, když jsem ho při jedné návštěvě Prahy viděla. Člověk si v tu chvíli neuvědomí, že také krapet pozměnil vizáž.

briketka10

jé já se spletla DALIBOR JANDA !!

anonym

briketko, Landa nebo Janda, hlavně že se uměl podepsat! :))

briketka10

jo jo ještěže to nebyl Jandák :D