Diesel37.90

Můžu si na čelní sklo auta umístit mříž?

Barbakan: Mám podobného Jeepa a po 2 letech bychom ho chtěl „vymódit“.

Nejlepší odpověď
zelí

Určitě to bude zakázané s tím jezdit po silnici, když si nemůžeš čelní sklo ani zatmavit. Představ si, kdybys stazil chodce a měl tu mříž.

Další odpovědi
gecco

„umýstit“ ne…
UmÍstit ano – za předpokladu, že budeš jezdit na soukromých pozemcích (se svolením majitele) a nebo na uzavřených tratích (typicky se jedná o nějaké ´závody´).
___
Na pozemních komunikacích (dle zákona) pouze tehdy, bude-li daná mříž pro takové vozidlo a takovéto použití homologována…
___
Takže obecně řečeno – NE (až na výjimky)…

BANAN93

já myslím že nemůžeš brání to výhledu z automobilu – a nemá tam být ani navigace http://mobil.id­nes.cz/naviga­ce-na-celnim-skle-vas-muze-vyjit-draho-nemusite-ani-projit-technickou-1b3-/navigace.aspx?c=A091203­_075012_naviga­ce_kor

Drap

Na vežejné cesty v žádném případě. Mříž by vadila ve výhledu.