mirlin

m e t a l s t e b o u

Landu sleduji již přes 20 roků , byl jsem na několika více či méně vyvedených koncertech,přičemž nejdramatičtější byl snad společný kousek se 3sestrami na ! "Bránické žízni " tak asi v 91 roce, ale co tohle znamená ?
Poskytne mi někdo bližší vysvětlení. Děkuji.
Mirlin

Nejlepší odpověď
Sopka

Landu totálně švihlo

Doplňuji:
Tohle toto se už nedá ani ničím jiným snad nazvat.
Takhle se punkáč nechová.

Další odpovědi
anonym

Landa bude mít rodinné problémy

Mzslím, že Landa bude mát brzy rodinné problémy, protože mu totlně švihlo a neví si s tím rady. P.S. Na Bránické žízni jsem byla také, pokud to byla akce, kde většina kapel odmítla hrát kvůli ohrožování od „pánů včelařů“ (jak je nazval Fanánek).