Neználek125

Lze zvukový záznam uložený jako soubor na externím disku pomocí set top boxu Evolve převést na formát mp3? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Převodníků zvuku jsou mraky. Hodně toho umí např. Format Factory. Pro fundovanou odpověď je ale potřeba vědět, v jakém formátu to je uložené.

Další odpovědi
mosoj

Prosím o informaci jak dostanete Format Faktory do set top boxu ??
Set top box umí přehrávat zvukové soubory ve formátu MP 3, ale že by uměl konvertovat formát ? K tomu určený není.

P.T.

Otázka zněla, zda jde soubor,který uložil set-top box na HDD, převézt na MP3. Takže odpověď je ANO – v PC pomocí nějakého konverzního SW, například zmíněného Format Factory.

casey

Ackoli nevim v jakem formatu je zvukovy soubor ulozen, troufam si rict, ze ano. Prakticky jakykoliv format lze prekonvertovat na jakykoliv. Je to jen o vyberu vhodneho software.
btw. v jakem formatu je zvuk ulozen?

arygnoc

set top box to nedokáže.

soubor z jakéhokoliv formátu do mp3 převede ve FormatFactory (v PC).
a to potom set top box umí přehrát.