zelí

Lze zničit spory plísní ohněm?

Kdybych spálil něco plesnivého, přežijí to zárodky plísní? Díky

Díky za rady. Ptal jsem se, pač jsem omylem vykouřil trošku plesnivý cígo.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nechci prudit, ale proč bys řešil spory plísní právě spálením v ohni?
Ale spóry plísní zcela jistě v ohni zničíš.

:D

No možná ty látky obsahující cígo jsou škodlivější než trochu té plísně.
http://www.ku­rakovaplice.cz/kou­reni_cigaret/za­jimavosti-a-statistiky/co-obsahuje-cigaretovy-kour-dym/5-chemicke-slozeni-cigaretoveho-koure-co-obsahuje-kour-z-cigaret.html

Další odpovědi
gecco

K Doplnění:
Ale to´s původně neřek´…
😉
Ano, spory případné plísně jsi, pravděpodobně (teplota hořící cigarety je dost nízká) zničil – ale jedy ve zplodinách obsažené jsi vdechl (a asi i vstřebal)…
No – přežiješ, ale moc chutné to asi nebylo, co?
😉

Mapel

Před ohněm je nic neochrání.

briketka10

To Ti nevadí 😁