Avatar uživatele
matej.kv

Lze změnit email na uctu odpovědi.cz?

Mám zde na účtu email, který již nemam z důvodu útoku hackera a nikde jsem nanasel moznost zmenit email.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Přesně na totéž a ze stejného důvodu jsem se ptal nedávno admina (kterému takové otázky jedině patří). Bylo mi odpovězeno, že možné to prakticky není, teoreticky snad ano, ale bylo by to složité. Je to součást vytvoření účtu. Řešením by snad bylo požádat o zrušení účtu a vytvořit si nový.
............
Dodatek: nemusí jít o hack, stačí indiskrétnost osoby, se kterou jsi v kontaktu. Je tu pár takových, co z tebe informace přímo tahají. Takže opatrně a nedůvěřuj!

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?matej.kv Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne.
Já už ho taky nemám, ptal jsem se přímo admina. Je nějak s tím účtem propojen, takže to není technicky možné.
Takže leda si, jak jsem to udělal já, napsat do profilu nový kontaktní mail. Což ale pomůže jen uživatelům, kteří tě budou chtít kontaktovat; pokud si chceš nechat na mail zasílat otázky/odpovědi, tak je to k ničemu a nepůjde to.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
majestic

Proč se ptáš zde, když máš tu možnost se zeptat správců odpovědi.cz?

BTW tvůj účet stejně za nic moc nestojí, to už je lepší si vytvořit nový.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Qentos: kdyby to bylo tak jednoduché, tak bych to už dávno udělal. V profilu taková změna možná není. Leda bych něco přehlédl.

před 2650 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Ty sis tu mou odpověď nepřečet pořádně, viď? Vždyť říkám totéž, co ty – že to možné není.

před 2650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek