Mirdas

Lze zjistit, zda vás někdo odposlouchává?

Přesněji řečeno telefonní rozhovory a to jak na pevné lince, tak i přes mobil?

Nejlepší odpověď
gecco

Obecně řečeno to zjistit lze – ale ne za všech okolností (odposlech na ústředně/BTS a nebo ´dál´ nezjistíš) a takové zjišťování není snadné…
😉
Pokud máš co skrývat, chovej se tak, jakoby tě odposlouchávali…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Pokud tě odposlouchávají pofesionálové, tak jako laik máš malou šanci na to, že je odhalíš.

lexx

když slyšíš jakoby slabou ozvěnu svého hlasu buď si skoro jistej že špión je na drátě