Avatar uživatele
karolkonvick

Lze zjistit SMS z před několika dny odcizeného mobilu?

Dobrý den. Ukradli mi mobil. Po dvou dnech jsem si vyřídila nový a novou SIMkartu se stejným číslem. Je tady nějaká možnost zjistit, jestli mi někdo nepsal nebo nevolal na ten odcizený mobil, případně zjistit obsah toho co mi dotyční psali? čekala jsem totiž tou dobou důležitou zprávu a pokud by dorazila, potřebovala bych vědět její obsah, který se ale z nového telefonu a z nové simky, i přesto že to je stejné číslo, už nedozvím. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kontaktuj operátora. Jedině on by ti snad mohl poradit a pomoci alespoň v něčem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Operátoři stále 1/2 roku archivují, takže domluvit se s providerem o zaslání SMS za poslední 2 dny, ale nevím jak je to zpoplatněno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

zloděj v 99% procentech ihned sim zahodí – pokud tam není velký credit, nebo ještě nezablokovaný paušál v tom případě si ještě zavolá na erotické linky …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Mně dělali před lety výpis všech SMS za poslední půl rok, měl jsem to zadarmo ale jinak prej je to zpoplatněný. Stačí si dojít na nějakou pobočku kde funguje ten operátor a předložit doklady na který je to číslo vedený.

Pokud bys chtěla vědět jen volání a né smsky, tak třeba u vodafonu se stačí přihlásit do internetový samoobsluhy a tam je přehled volání volání, čísel, časů, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Doplňuji bolaka v případě operátora Vodafone: existuje webová aplikace Vodafonepark, která mmj. archivuje SMSky, ovšem nevím, jestli v případě její aktivace tam uvidíme i SMS z doby před tou aktivací, to by bylo třeba vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek