karolkonvick

Lze zjistit SMS z před několika dny odcizeného mobilu?

Dobrý den. Ukradli mi mobil. Po dvou dnech jsem si vyřídila nový a novou SIMkartu se stejným číslem. Je tady nějaká možnost zjistit, jestli mi někdo nepsal nebo nevolal na ten odcizený mobil, případně zjistit obsah toho co mi dotyční psali? čekala jsem totiž tou dobou důležitou zprávu a pokud by dorazila, potřebovala bych vědět její obsah, který se ale z nového telefonu a z nové simky, i přesto že to je stejné číslo, už nedozvím. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
beer

Kontaktuj operátora. Jedině on by ti snad mohl poradit a pomoci alespoň v něčem.

Další odpovědi
anonym

Operátoři stále 1/2 roku archivují, takže domluvit se s providerem o zaslání SMS za poslední 2 dny, ale nevím jak je to zpoplatněno.

BANAN93

zloděj v 99% procentech ihned sim zahodí – pokud tam není velký credit, nebo ještě nezablokovaný paušál v tom případě si ještě zavolá na erotické linky …

bolak

Mně dělali před lety výpis všech SMS za poslední půl rok, měl jsem to zadarmo ale jinak prej je to zpoplatněný. Stačí si dojít na nějakou pobočku kde funguje ten operátor a předložit doklady na který je to číslo vedený.

Pokud bys chtěla vědět jen volání a né smsky, tak třeba u vodafonu se stačí přihlásit do internetový samoobsluhy a tam je přehled volání volání, čísel, časů, atd.

cochee

Doplňuji bolaka v případě operátora Vodafone: existuje webová aplikace Vodafonepark, která mmj. archivuje SMSky, ovšem nevím, jestli v případě její aktivace tam uvidíme i SMS z doby před tou aktivací, to by bylo třeba vyzkoušet.