Filip Kl.

lze zdravě pořídit účinek drogy?

Dobrý den jsem silný introvert a jednou jsem zkusil pervitin a díky němu jsem se stal komunikativním a spadl ze mě všechen stud bylo to skvělý nic jinýho mi nepomohlo. chtěl bych se zeptat jestli něco takového existuje ve zdravé formě a ne jako droga abych se takhle cítil.

Nejlepší odpověď
arygnoc

ale áno, existuje.
dopamín – z neho vznika noradrenalín a z neho adrenalín), tzv. hormón šťastia, ktorý sa uvoľňuje i pri užívaní drog (preto vzniká závislosť).

uvoľňuje sa pri rôznych pocitoch šťastia – tabuľke čokolády, výhre v lotérii, ale i pri sexe, športe a pod.

drogy asi nie sú tá najšťastnejšia voľba.
je dôležité si nájsť činnosti, životné návyky a postoje, ktoré vás robia šťastným a tieto zabezpečia dostatok dopamínu.

naučiť sa byť šťastným je beh na dlhú trať, preto sa dosť mladých utieka k drogám, je to jednoduchšie.

Doplňuji:
aby bolo jasné – dopamín NEUŽÍVAŤ, ale žiť tak, aby si ho telo produkovalo samo.

dobrý začiatok je už pri vstávaní – s úsmevom.
A vôbec – úsmev je dobrý celý deň. Len sa pozrite okolo seba, koľko ľudí sa neusmieva.

Další odpovědi
briketka10

existují různé bylinky ve formě tablet a tinktur
http://eshop.al­fafit.cz/cz-detail-232467-vitaharmony-vitastress-90-tablet.html
http://eshop.al­fafit.cz/cz-detail-232491-serafin-schizandra-tinktura-z-bylin-50-ml.html

deranged

Ne, nelze!
Použití dopaminu, výživových doplňků a rúzných lektvarů je pouze iluzorní. Metamfetamin je psychostimulans a jeho účinek je specifický. Nahradit ho múže jiné psychostimulans. Nevýhodou psychostimulancií je, že tyto látky vedou k závislosti. Vše co je příjemné, vyvoláva závislost (větší nebo menší).

Reezo

V první řadě by jsi se měl zeptat co to je droga? Droga je návyková látka, kdy při opětovném užívání si vypěstujeme závyslost… Droga může být cigereta, čokoláda nebo závyslost na dopamínu. Navíc čím častěji si budeš dopřávat dopamín, tím víc se budou posouvat tvé hranice co se vzrušení týče.
Porno bych nedoporučoval

Filip Kl.

děkuji za odpovědi, drogy nechci používat neláká mě to a nechci skončit špatně. Jen jednou jsem vyzkoušel a nic jiného mi neudělalo ten pocit, abych takhle dokázal komunikovat s lidmi a shodil ze sebe ten stud. Jsem introvert a nedokážu komunikovat s lidmi a straním se společnosti,štve mě to, tak bych potřeboval něco takového co by mi pomohlo a nebylo to škodlivé.

arygnoc

pokiaľ CHCETE komunikovať, nie ste introvert, ste do tejto situácie vmanipulovaný (ako, prečo – na to treba prísť).

rozhodne sa vyvarujte drog, radšej podstúpte nejaký kurz komunikácie, choďte do spoločnosti, hľadajte, čo vás teší – a to vo vás (i to napätie prekonávania „introvencie“) uvoľní dopamín – hormón šťastia.

skúšajte.