Lze zbořit svět ?!

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě, náš svět např. jadernou válkou. K přesnějším úvahám by bylo potřeba objasnit pojem „zbořit svět“.

Další odpovědi
frankie89

myslíš jako domeček z karet? Pochybuju…Ale třeba jednou se to někomu povede 😁

anonym

Něčí nebo svůj vlastní – na to stačí jediné slovo.
Svět jako Zemi asi také, proto se v období „studené války“ bály obě nejsilnější velmoci zmáčknout „knoflík“, který by sice v první chvíli upevnil jejich pozici, ale následně rozpoutal peklo a zlikvidoval lidstvo. O jaderné válce se vždy mluvilo jako o té, v níž nebude vítězů. Asi to nebude jen jaderná katastrofa, co nás může zničit. Horší budou nejspíše ty hrozby, o nichž se taktně mlčí.

Drap

Někdy mně napadá, že se už asi začalo !

honza19hk

asi ano ,pokud se ti povedě navést nějaký hodně velký meteorit na kolizní kurs.
Pokud byl dost velký ,planetu by to roztrhalo.