flodur

Lze zamrazit malé pálivé papričky?

Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
gecco

Lze – ale papričky ´zmlandraví´, změknou a ´zhoubovatí´..
Daleko lepší je si je nasušit…
Stačí uvázat (nebo navléct) na tenký špagát (nit) a ten zavěsit do sucha (ne na přímé slunce) – dělám to tak už řadu let, papričky vydrží (dokud je nespotřebuju)…
😉

Další odpovědi
zjentek

tenhle postup bych nedoporučoval, mnohem lepší je naložit je do láku z octa a medu a úplnej luxus je „nacpat je“ hrozinkama… anebo česnekem… anebo obojí… anebo balzamikovej ocet místo normálního… to jsou mé nejlepší variace ;)