Lze zabloudit v labyrintu, když má pouze jeden vchod, kterým vejdete a uprostřed labyrintu se otočíte a jdete zpět?

Viz obrázek, který zachycuje jak v třineckém lesoparku přibyl unikátní labyrint. Nevím kdy přibyl, ale třeba to to někdo zjistíte. Stačí i do diskuze pod otázkou.

Zdroj: https://www.tri­necko.cz/foto/fo­to_db.php?nazev=V%20t%F8­ineck%E9m%20le­soparku%20p%F8i­byl%20unik%E1tn%ED%­20labyrint&tab=ak­tuality_prilo­hy&Id_base=2065&pic=­1&path=/web_fi­les/aktuality

Odpovědi
Arne1

Když budeš dodržovat „pravidlo pravé ruky“ – tedy budeš se pravou rukou neustále dotýkat stěny – tak určitě bezpečně vybloudíš ven.