Tojsemprecej

Lze za dva měsíce zhubnout víc, než 5 kg?

Zajímalo by mě, jestli za tak „krátkou“ dobu lze zhubnout víc, než pět kilo a jakým způsobem (cviky, jídlo) toho dosáhnout. Podělte se o své zkušenosti. :)

Nejlepší odpověď
marci1

Lze, ale doporučuje se nejvíce 1 kg/týden, aby nedošlo k „jo-jo“ efektu, tedy ještě většímu nabrání kil zpátky. Jíst pravidelně v malých dávkách, málo kalorická je zelenina. Vynechat sladkosti a živočišné tuky.Večer jen nízkotučné bílkoviny a zeleninu. A samozřejmě pohyb, jakýkoliv.

Další odpovědi
celie

Ze všeho nejdříve je sestavení jídelníčku.Napiš si jídelníček a podle toho zkus jíst.Nejlépe zdopnout neco,co 2–3hodinky,at ti žaludek nezahláne a nedělá si zásoby..Každý člověk má jiné spalování a jiný metabolismus.Sa­mozřejmě jak už bylo psáno,zahrnout do jídelníčku zeleninu a ovoce,ale i ovoce byvá kalorické,tak na večer vyloučit třeba banány.Ten si dej třeba na snídani,jsou v něm vlákniny a cukr.Až se oteplí tak te to bude lákat ven a budeš mít více pohybu než doposud.Vem kolo,brusle,nebo chod plavat.A urči si hodinu večer kdy už nebudeš jíst.Nejlépe v 19 nebo 20hodinu a pak už nic.Bud trpělivá,da se to naučit.a hlavně ráno snídej.

sevos

Já úplně běžně,když musím zhodit pupek,jím jen jablka,tvrdý sýr a piju čaj a vodu.A jde to.
Doplňuji:
Samozřejmě dělám v práci a doma na zahradě.