marci1

Lze vzít z čokolády jeden čtvereček, aby jí neubylo?

http://prask.no­va.cz/clanek/no­vinky/kouzelne-video-jak-vzit-z-cokolady-jeden-ctverecek-aby-ji-neubylo-jde-to.html

Nejlepší odpověď
Funna

paráda…to zavedu doma…rozkuchám všechny čokolády a pak je znovu zabalím…toho drobného nedostatku si nikdo nevšimne…případně to svedu na obchod .-)))))

Další odpovědi
anonym

Jasně – ten jeden ´čtvereček´ je tvořen vykrojeným proužkem…
🙂
Pokud bys delší hranu čokolády změřila, zjistila bys, že se zkrátila o 1/4 délky hrany jednoho dílku.

www

Ano, ale pouze matematicky.
Video jsem neviděl, no data ☹
Doplňuji:
Na celkové hmotnosti čokolády bude ale vždy chybět, je to pak jenom optický klam 😉

anonym

Určitě si nikdo nevšimne načlých obalů a rozlámaných tabulek…