helpmelidi

lze využít strávenky relax pass v kině?

Prosím odpověď co nejrychleji, jdu zítra do kina a nevím či lze tyto strávenky využít v kině cinestar. děkuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Dozajista jsou určeny ke strávení času v kině.

Další odpovědi
suaeda

Stravenky relax pass jdou využít na hodně místech. Sám jsem je využíval k nákupu lístků do pražských divadel. Ale pozor jen některých. Je třeba dopředu se podívat na net.
Cinestar je zde http://www.muj­pass.cz/cs/?se­archText=cines­tar&submit=&chec­kBoxCategories=1&chec­kBoxAddress=1&chec­kBoxBusiness=1&from­Server=mujpas­s.cz&postVeri­fy=doItF