Gabrielek

Lze vyměnit občanský průkaz za nový bez patřičného důvodu?

Rád bych si vyměnil občanský průkaz za nový kvůli skladnější velikosti a nové fotografii. Bude to možné?

Nejlepší odpověď
www

To, co uvádíš je důvod k výměně (změna vzhledu), ale budeš něco platit, pokud chceš jen lepší fotku.
Zkušenost

Další odpovědi
brillant

Za peníze určitě http://www.mvcr­.cz/clanek/osob­ni-doklady-642319.aspx

Orange

Já myslím že jo, nedávno mi někde říkali, že jsem to měl dávno udělat, protože na občance mám fotku z 15 a není mě skoro poznat :D Prý si to holky mění a kluci na to kašlou..