Lze vyměnit motor?

zdravím,mám dotaz,je možné vyměnit motor 1,9 SDi,který mám ve své ibizce(r.v. 1999),za 1,9 tdi z jiné ibizi,nebo snad z fábie ..??nějaké návrhy..??předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Bumbes

Z vlastní zkušenosti vím, že nově použitý motor musí být shodného typu a obsahu jako původní. Není-li splněn tento požadavek, je nutné velmi nákladné homologační řízení u konkrétního výrobce automobilu, aby automobil splňoval podmínky STK.

Další odpovědi
nabubindes

určitě to možné je!