JanyOK

Lze vyléčit workoholika?

nebo to má na doživotí? ;o)))

Nejlepší odpověď
lexx

hmm…leda poslat na odvykací kúru. na pracák, tam o práci nezakopne celé měsíce

Další odpovědi
Alesh

Většinou mu pomůže, když je nějak odříznut od drogy. Ženská na mateřskou, chlap např. delší nemoc (ne že bych mu ji přál) apod.

tom004

Mám bratra takto „postiženého“,takže vím jistě,že na tuto „nemoc“ lék neexistuje. 🙂

Deli

Podle mne ano: přáteli, láskou, sexem, děťátkem… Hrozí ale recidiva.

fcoop

Idylické,neus­pěchané časy jsou pryč, a už se nikdy nevrátí.Tlak na jednotlivce roste.

No – všechno se vším souvisí.Jdeme stále rychleji,možná už klušeme,a jak to vypadá – špatným směrem.

http://www.atlas­nemoci.cz/syn­drom-vyhoreni/lecba-syndromu-vyhoreni/