MonkeyKing

Lze vydělat, pokud bych natankoval hodně benzinu a pak ho prodal?

Cena ropy rapidně klesá, takže co kdybych natakoval do kanistrů benzin za něco málo přes 20 Kč a pak až by se situace dala do „normálu“ prodal za víc?
Lze takto vydělat?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jáára

Ne

ne.

Quimby

Jiné...

Teoreticky ano, je to podobné jako obchodování na burze – nakoupit levně, prodat draze.

Kolik si představuješ „natankovat“? Aby si pak nezjistil, žeš čekal pár měsíců a vydělal sis stovku.
Druhá věc je, jestli ta cena v nejbližší době půjde nahoru, zatím tomu nic nenasvědčuje.
Doplňuji:
A poslední věc, jestli by si to od tebe vůbec někdo koupil.

Kelt

Ano

Určitě vydělat jde. Pokud máš obrovské kontejnery, kde na můžeš koupit veškerý benzín pro celou Evropu 5 let dopředu, tak jsi minimálně miliardář.

Pepa25

Ano

Doplňuji:
Ale je otázka, jestli ti to bude stát za to (např. ti to nemusí zaplatit ani koupi toho kanystru). Cena pohonných hmot běžně sezónně kolísá, s vrcholem v létě, může mít smysl se předzásobit (znám borce, co vždycky brzy na jaře dojede na benzinku se sudem pro naftu, kterou pak má na celý rok), ale moc na vydělávání to není …