Rafaelo111

Lze ve WORDU napevno zvýraznit slova tak,že jednotlivá slova budou vyhledána a zvýrazněna?

Potřebuji, aby stejná slova byla jednou barvou.Např otevřít modře, zavřít zeleně.Nebo nějaký program, který to zmákne.
Díky
Doplňuji:
Lze to provéct i s PDF souborem:Word PDF nenačte.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, dej Najít a zadej slovo. Dej Formát, pokud není, klikni na „Více“ a zobrazí se Formát. Klik na něj a vyber Písmo. To už znáš, vybereš barvu, druh písma, velikost aj.
Opakuj u dalšího slova.

Další odpovědi
Dochy

Nelze to provést s PDF pokud nemáš softvér pro editaci PDF (obvykle placený)
Ale pokud je v PDF pouze text a soubor není uzamčen, můžeš to do wordu celé zkopírovat.