DusanOrlik

Lze v nějakém programu upravit fotografii tak,aby z ní bylo puzzle?

Zdravím,vložíte do programu foto,pak dáte příkaz Puzzle a třeba si to i vytisknete a poskládáte..-Nevíte kde?Díky moc

Nejlepší odpověď
Sůwa

Též zdravím. Už jsem chtěla odpovědět včera, protože v programu Photofiltre je vytvoření puzzle z obrázku neskutečně jednoduché, ale…Jak ho rozdělit na dílky, aby se dalo skládat jsem tam nenašla a vysekávací lis většinou doma nikdo nemá, zbývá tedy možnost skládání na monitoru. Tak jsem teď pohledala a našla na www.stahuj.cen­trum.cz program picture puzzle 2.5.2 – je free, pak Jigsaw mania 2.05 shareware a Jigs@w Puzzle 1.26, to se dá kopuit, cena by měla být kolem 10 USD. Vyzkoušela jsem ten první, je sice v angličtině, ale porozumí i blb jako já Sůwa.

Další odpovědi
NotFound

možná v tomhle, ale nezkoušel jsem…
http://bit.ly/vJNU87

maia

Ve Photofiltre studio, označíte daný obrázek kliknete na filtry stylizace a puzzle :) jinak pokud nenajdete češtinu tak 5. políčko z prava potom 9. od zhora a 2. od shora :)