Aknel

Lze v našem státě nalézt pokrevní rodiče?

Od 3 měsíců jsem vyrůstala v adoptivní rodině.Od úmrtí adoptivních rodičů mne trápí otázka zda žijí alespon moji pokrevní rodiče hlavně tedy z důvodu genetické zátěže.Je možné získat tuto informaci?

Nejlepší odpověď
anetadela1

Určitě se to dá dohledat. Já bych asi zašla na matriku a tam bych se poptala víc. Jinak mě vůbec nenapadá, kde by se to dalo zjistit. Možná jestli jste byla do těch 3 měsíců v kojeneckým ústavu, tak zajít tam, jestli víte, který to byl. Asi jsem vám moc neporadila, ale přeju vám hodně štěstí při hledání.

Další odpovědi
eva

Dobrý den.Zkuste pořad „Pošta pro tebe“.
Doplňuji:
Nemyslela jsem to špatně.Sleduji tento pořad na ČT1 i na STV1 a už našli spoustu lidí,kteří nebyli k dohledání a je to moc hezké.

Flooter

Zdravím,jde to…opravdu se to dá zjistit na matr.úřadu,v místě vašeho narození,pod kolonkou s vším jménem jsou jména obou rodičů-ale-nemuseji…pokud by šlo o anonymní porod..pokud tam budou,tak s adresou jejich tehdejšího bydliště a u matky možna jméno za svobodna,,,,tak jsem to měl já…na úřadě tvrdily,že to stejně neni pravděpodobný že bych s hledáním uspěl a že jedinej osvěčenej způsob je ,,Pošta pro tebe"-na kterou já jsem se jim mohl vy…abych posloužil jako medialní kašpárek......věřte že všecko jde když se opravdu chce…i mě se to povedlo…Přeju hodně zdaru a mraky štěstí…:-)