Karelcz

Lze uplatit poukázky Tesco při objednání zboží přes jejich e-shop? Tedy abych zaplatil tomu kdo to přiveze?

V obchodech to jde, tak by to mělo jít logicky i zde. Ale nikde se o tom nepíše.
Doplňuji:
Na stránce tesca jsem se ptal, jsou to dementi a neodpověděli a na informacích neví, zda se to týká online obchodu.

Odpovědi
bolak

Jako že třeba přijede PPLko a ty mu budeš strkat nějaký stravenky s logem Tesca místo peněz, jo? Tak o tom dost pochybuju :))

isteron

Opýtaj sa na stránke Tesca.