bazinka

Lze udělat kopii klíče který nemá čip?

Lze udělat kopii auto klíče vw, který nemá čip?Je to vůbec proveditelné?Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Udělat kopii klíče bez čipu je snazší, než s čipem – když to ´jemně´ přeženu, jsi schopna si ji pomocí jemného nářadí vypilovat z kusu plechu sama.
Otázkou je, zda pak bude sloužit jen k odemknutí dveří a nebo umožní auto i nastartovat.

Další odpovědi
Krakis

Kopii lze udělat z jakéhokoliv klíče.K některému potřebuješ kartičku,když je bezpečnostní a k některému jen šikovného chlapa.Co se týče autoklíčů,tak je dělají i prodejci nebo servisy.