dadak

Lze u š.fabia 1.4 mpi-44kW,r.v.2002 od­pojit imobilizer?Pop­řípadě jak? díky

imobilizer

Odpovědi
led

Otázka nie je vhodná na verejné fórum. Verejný návod na odpojenie imobizéru, či iného bezpečnostného zariadenia, vám tu nikto nedá.
Takýto návod, následne ktorého môže dôjsť k odcudzeniu vozidla, je protiprávny.
Opýtajte sa v autorizovanom servise vášho vozidla.

jpau

Doporučil bych si někde sehnat (koupit/stáhnout) tuto knihu:
http://www.bux­.cz/knihy/65292-skoda-fabia-11-99-12-07-jak-na-to-special.html?ut­m_source=google&ut­m_medium=srov­navac&utm_cam­paign=2010&gclid­=CIS3rPSl17cCFQ_LtA­odhzAALg#-komentare
Mám s ní dobré zkušenosti ve vydání pro jiná auta. To co hledáš tam velmi pravděpodobně najdeš.

Další možnost je obrátit se na nějké fórum nebo fan klub vozů škoda, popř. přímo fábií. Tam ti rozhodně poskytnou duchaplnější odopověď než tady.