Miroslavst

Lze touto cestou požádat adminy, aby okamžitě zablokovali uživatele,který smazal mou otázku,aniž by byla otázka závadná?

Myslím, že administrátor má k dispozici údaje o osobě, která otázku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-se-odstehuje
smazala. Přestože tato otázka nijak neporušovala kodex.
Je možné touto cestou požádat o blokaci dotyčného uživatele?

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě to možné je, napiš. Vypadá to, že jsi někomu trnem v oku.

Další odpovědi
Elk

Taky se mi to stalo, aale nebyla smazána, jenom přesunuta do jiné kAtegorie.

aramah

Dokonce může zrušit přístup sem na odpovědi.Tomu kdo maže otázky aniž by byli závadné, dále hrubé chování.Miroslave všimla jsem si že některé otázky na které jsem odpověděla jsou pryč, možná to není proti tobě ale asi někoho s… já. :DD I když já jsem málo zajímavá aby si někdo dal tu práci.

irij

Připadá mi, že mně zmizely za posledních 14 dní také tři otázky .Taktéž nezávadné. Nevím proč.
Doplňuji:
Někdo asi blbne. Ale dost blbě.

hanulka11

Myslím,že bys měl napsat na jejich e-mail, pokud to chceš takto řešit. Tady nic asi nevyřešíš
Doplňuji:
Myslím,že dnes zmizelo víc otázek.

Mousinek

Všimla sem si toho. Nevím proč je tato funkce vůbec povolena.