Avatar uživatele
anonym

Lze to považovat za chlubení se cizím peřím?

Jde mi o to, že když někdo vloží odkaz (sám nedokáže odpovědět)a je za to patřičně jednotlivci ohodnocen palcem, lze to považovat za chlubení ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, Lucijej, briketka10, anonym před 4064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Určitě ne, neboť dotyčný uvedl zdroj. Pokud to vydá za myšlenky svoje, pak je to spíš plagiátorství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bodujete-prvotniho-radce

:))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Za chlubení ano, cizím peřím – nevím .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Není to podle mého chlubení,ale spíše jistá forma pomoci tazateli.Něco jiného je opsaný materiál,který odpovídající jakoby vytvořil sám,ale bez uvedení zdroje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Nevím, kam míříš. Ale:
„Uvádějte zdroj
Je naprosto v pořádku používat on-line zdroje pro odpovídání na otázky. Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu, komu patří.“
Pravízdejší Kodex
Mnohokrát jsem odpověděl z hlavy, ale tazateli včetně ostatních (soudím dle počtu palců) to nestačilo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

asi ne…tady to nedelame aby jsme se chvastali ..spise se tady snazime odpovedet na otazky vseho druhu spoustu toho vime z nasich zkusenosti a kdyz neco nevime tak alespon najdeme odkaz ktery dotycny pisatel otazky nenasel budto se mu nechtelo nebo to proste neumi …za tu chvili co jsem tady aktivne jsem peknych par odkazu poslal a posilat budu dal nechlubim se… teda nekdy jo… ale odkazy v zadnem pripade…pokud se tady chce nekdo zviditelnovat at to dela…me je potom hov** ale tyto stranky jsou prece o odpovedich !! podivej se nato takhle vse o fyzice …matematice ..a dalsich vecech co te ve skole ucili by se taky dalo rict ze se ty chlubis cizim perim a taky te zato hodnoti ......vymyslel to nekdo jiny ty to jen papouskujes a taky musim dodat.. ze se tady clovek spousty veci nauci..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zarážející na celé věci je to, že když jsem byla proti hromadnému zneužívání odkazů, tak se tomu ti dříve registrovaní bránili. Něco se, barbakane, změnilo?
Odmítala jsem nepůvodní myšlenky a stále tu kdosi o odkazy stál. Teď je tomu jinak?
Hodnocení palcem (i nominace) je tu kapitola sama pro sebe. To bych raději už vůbec nerozmazávala. Stokrát probraná témata, která k ničemu pozitivnímu nikdy nepovedou.
Nebo se snad Tvá otázka má konečně týkat dodržování pravidel a naplňování kodexu členy Odpovědí.cz? Pokud tomu tak je, tak Ti tleskám, že jsi konečně pochopil, že pravidla jsou závazná pro všechny a že bez jejich dodržování tu klid a pořádek nikdy nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Kdo to nemá v hlavě, má to v knize nebo na internetu. 😉

Tazatel si spíš radši přečte odpověď napsanou slovy zkušeného uživatele, co tomu rozumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ne, dokázal nalézt odpověď a vložit ji sem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

tak tak :o)

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Když neumí odpovědět, tak za co by jinak získával bodíky? Někdy jsou ty odkazy třeba u názorových otázek hodně mimo mísu, ale což, ať si užívá 🙂

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek