jiriii

Lze svýšit dům o jedno patro aniž by člověk musel rozebírat střechu?

Třeba to nějak vyheverovat, či zvednout nějakým nafukovacím vakem.

Nejlepší odpověď
Alesh

No jasně, soustavou dostatečně silných heverů to lze. Samozřejmě za předpokladu, že to konstrukce střechy umožňuje. Každopádně toto bylo takto kdysi realizováno na domě mé babičky, čili určitě to možné je.

Další odpovědi
carpediem

Lze ale bude to tak drahé, že rozebrat střechu výjde levněji:-((

Už samotný projekt bude drahý jak nová střecha.

honza19hk

ano ,ale musí se to umět. Já takhle dělal celou stodolu. Ale pokud nevíš jak na to raději to nedělej.

cukrar

Neexistuje nejde, takže (ne)umím, (ne)chce se mi.
Přesný postup je dle místního šetření a rozpočet, to je určitě levněji jak rozebírat střechu.
Hlavně záleží o kolik se bude zvedat..