JanaViki

Lze stáhnout jakou koliv hru do notebooku? Popř. kde:)

Chtěla bych si stáhnout hru do notebooku, abych se zabavila např. v autě, když někam jedeme a nemám wifinu :) prosím i nějaké příklady stránek^^ děkuji

Odpovědi
www

Jakoukoliv ne, ale je jich spousta zdarma.
K vyhledání stačí napsat ‚hry zdarma‘ do vyhledávače. Samozřejmě, i z těchto nejsou všechny vhodné pro každý ntb, každý OS, ap.
Zkušenost

cochee

Já mám rád hry typu abandonware. To jest, jak název napovídá, plné hry, které se kdysi prodávaly v obchodech, ale jsou tuze staré a „opuštěné“ a autor už netrvá na jejich komerční povaze a uvolnil je k volnému šíření. Mezi nimi je ale méně her pro Windows, spíš to jsou hry pro starý operační systém DOS a tak je třeba do Windows nainstalovat mezičlánek, program DOSBox, který umožní tyto hry pod Windows rozjet.

http://www.bes­toldgames.net/
Doplňuji:
Samozřejmě stáhneš téměř jakoukoliv hru, ale jsi tak na hraně s legálností svého počínání. Zde ovšem rady, jak na to, nenajdeš.

hladas

To záleží na hw. Na nejlepší stránku doporučuju- http://www.uloz­to.cz/ -Spousta her 2012,2013 a záleží na rychlosti stahování.