Avatar uživatele
anonym

Lze současné bodování považovat za diskriminaci?

Jak můžu projevit některým uživatelům uznání za to, že odpoví správně na mnoho dotazů, když jsem limitován pouze dvěma palci?

Věřím, že strůjce tohoto pravidla ustoupí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, gagaga, Lamalam před 2985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ad Dismas

Nechápu ve Tvé odpovědi na co narážíš?
Za hlouposti body nikdy nedávám a Tobě
je nedávám, protože Tvoje otázky a odpovědi
ty jsou hloupé a neužitečné :(

Navíc jsou zde jiní, kteří obdrží body za nezajímavé
otázky a neužitečné odpovědi jen, tak na okraj ☹

Podle mého názoru.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Je to diskriminace, někdo nám nařizuje co můžeme a co ne.
Na druhou stranu, jsem tady na návštěvě, ale proč někam chodím, když se mi tam nelíbí? 🙂
A do třetice, majitel by měl mít zájem, o hóódně hostů.
A teď nevím co jsem chtěla říct:-DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neni to diskriminace. Tak jsou nastavena pravidla. Myslím, že strůjce neustoupí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Já osobně bych skryl, kdo palce udělil, několikrát jsem zahlédl u jedné otázky dvě sami sobě si odporující odpovědi a obě odpovědi byly opalcovány stejným člověkem. Z toho usuzuji, že někteří nepalcují dle správné odpovědi, ale dle sympatií odpovídajícího, tudíž takové palcování je zavádějící a tento server pozbývá významu, neboť tázající nemusí dostat správnou odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě je to jedno. u prvních dvou dám palce i když nejsou to pravé a vím, že bych stejně během dalších odpovědí dobodoval a pak to neřeším. vyplývá z toho co? že kvalita bodování je mizerná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Uznání můžete projevit třeba v diskuzi. Všichni pořád, jak jim jsou palce lhostejné a najednou miliony otázek k onomu omezení.

Osobně mi to přijde fajn- namísto bezhlavého palcování jen tak, byť třeba ze slušnosti, si rozmyslím, komu palec (ne)udělím, na co (ne)odpovím a na co se (ne)zeptám… a třeba najednou budou ony palce skutečně všem lhostejné…

Založit si podobné stránky s neomezeným bodováním může kde kdo, li se mu zdejší systém nelíbí… :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nevím, jestli bych to nazval diskriminací (z určitého pohledu ano), ale jde o změnu pravidel ´za pochodu´ (a osobně tuto změnu nepovažuju za šťastnou)…
Právě z toho důvodu, že souhlas s mnohými odpověďmi lze snadno vyjádřit ´opalcováním´ a pokud tuto možnost u části (u některých odpovídajících u značné části) odpovědí nemám, zbytečně odpovídajícím chybí zpětná vazba, že jejich odpověď či odpovědi vůbec někdo četl…
_____
Ovšem jak se zachová strůjce tohoto pravidla nemám tušení,
na mé ´dotazy´ zatím nezareagoval nai Admin, ani Odik…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Já navrhuju stávkovat.
Nebudu dávat nikomu žádný body, vždyť je to stejně na nic, souhlasíš?
Naco body, jde to i bez, a líp. To máš jako peníze ve fotbale – na nic, fotbal by se hrál i bez peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dismas

Já považuji za diskriminaci, že jistí lidé dostanou od některých bod za sebevětší hloupost (že briketka10?)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Nebyl to „mosoj“ , ale „mosoi“ , asi neumíš číst !

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dismas

Ano, ale ty sis myslela, že je to mosoj a rozčilovala ses, že jsi dala bod někomu jinému. Ale pokud ti přijde otázka zajíavá, mělo bybýt jedno, kdo ji napsal, ne?

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To je pátá úprava, pokud jde o bodování.

  1. zelené a červené palce – nesvědčily se. Už zde se objevovala zášť, závist atd.
  2. Palce zrušeny, zavedeny nebodované Ankety a Aktuality. Hádky – co je a není aktualita. Zrušeno. Bodovat se začalo i zde.
  3. Stanoven počet palců u zlatých na 25. Zneužíváno.
  4. Kvůli velkému zneužití byl počet bodů snížen na 5 a omezeny nominace.
  5. Současný stav 2 body. Neříkám, že je to moc.

Jenže málokterý tazatel poděkuje za odpověď. Chybí zpětná vazba. To nezmění ani počet bodů.

Ale vždy vše souvisí s něčím.

Ale myslím si, že adminům tato změna prospěla – je víc otázek, víc odpovědí.

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

A proč se to neobrátí? Každej by mohl dát palec komu chce, a hlavně kolik chce.
Ale jen ty dva, by obodovanýmu zůstali přičtený.
Jednoduchý, některým by to nevadilo, máš deset palců? Tak ať, počítají se jen ty dva palce. 🙂
Myslíte že by to fungovalo?
🙂

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobrý nápad, jen kdyby se to ujalo. Admin nebo správce by mohli o tom uvažovat.

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Myslím, že toto by „problém“ neřešilo…
😉
Pokud jsem to správně pochopil, jde (Adminovi etc.) o to, aby byly body přidělovány jen těm ´nejsprávnějším´ odpovědím a ty nesprávné (nebo méně správné, od věci…) aby obodovány nebyly…

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

gecco. Včera jsem měl dilema rozhodnout mezi x a y komu dát palec, když oba odpověděli správně a podle mých představ. DYŠKRYMYNÁCIJA!

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

gecco, to si fakt admin myslí?
Jak toho chce dosáhnout?

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Redy – to nevím…
😉
Současné ´řešení´ je, podle mne, nicneřešící…
😉

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

gecco, taky si myslím 🙂

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Ratava – ano, mohu projevit souhlas v Diskusi, ale to namísto jednoho kliku musím napsat text, což třeba na tabletu neni úplně pohodlně…

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ratava, to si mám i založit vlastní stát, když se mi v tom současným nelíbí systém?

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ratava, já chci ze slušnosti ocenit příspěvek, co je na tom bezhlavého, když dám třeba deset – dvacet palců?

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ratava

Dle této otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-bylo-zruseno-bodovani-za-snahu to tu dříve bylo úplně jinak a taky se všichni přizpůsobili…

Bezhlavý je způsob odměňování „palec za palec“, palcování tolik diskutovaným dvojprofilem a podobně. Na to je tu tolik konspiračních otázek a odpovědí, že je-li toto jednou z možností, jak tomu předejít, proč ne zrovna tak?

Taky jsem zvyklá dát palec za každou odpověď na svou otázku (není-li vyloženě mimo…), tak se budu méně ptát, nebo si rozmyslím, koho ohodnotím a kde- u které odpovědi. U otázek ve stylu „Máte rádi sluníčko?“ palcem ušetřím, u technických a jiných odborných, kde odpověď vůbec netuším, ohodnotím tu nejvíc vyčerpávající, pro mě přínosnou, jinde tu, která by odpovídala mému názoru/ mé odpovědi… prostě ne každou dobrou, jen tu nej (podle mě, skutečnost může být jiná :o))

(v mobilní verzi je diskuze problém, ale co, tak se později vrátím, tablet vyměním za pc…)

---vždyť jde jen o žluté hvězdičky na monitoru :o) ---

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mimozemšťan, stávkuj si do aleluja, vyhlas referendum.
Fotbal hrát bez peněz jde, ale ne bez bodů!

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

🙂

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

K otázce :
Za diskriminaci to považuji, když je tu dost užitečných
odpovědí je to smutné, že jim nemohu dát bod a naopak
u zajímavých i nominace jsou omezeny :(

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Briketko přesně tak. Vyzrála jsm na palce, jdu ven s pesanem 🙂

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Navíc jsou zde jiní, kteří obdrží body za nezajímavé
otázky a neužitečné odpovědi jen, tak na okraj ☹

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dismas

Jasně, ale to, jak sis stěžovala, žes dala bod neprávému mosojovi si pamatuju nejvíc.

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Nebyl to „mosoj“ , ale „mosoi“ , asi neumíš číst !

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Možná nejsem úplně v obraze, ale o diskriminaci by se snad jednalo, kdyby jistá skupina uživatelů byla znevýhodňována oproti ostatním. Tohle se děje? Netýká se to náhodou všech uživatelů? Já jsem to pocítil ve skóre užitečných odpovědí, které mi vytrvale klesá a teď dělá 76%. Míval jsem i 87 %. Ale asi je to tím, že jsem tady jenom 2 měsíce a ti dlouhodobí to až tak nepocítí.

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Máme všichni stejné možnosti v bodování, takže nejde o diskriminaci, ale stanovená pravidla.

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Diskriminační je to pro nové uživatele. Dříve bylo podstatně snadnější „nahrabat“ body než nyní.

před 2984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jenže ti noví, kteří přicházejí, jiné bodování nezažili, takže to snad berou jako pravidlo.

před 2983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Redy – myslím, že jsi tím chtěla vyjádřit to, co já asi tři dny starým ´dotazem´ – že přece nebudeš/u chodit na návštěvu tam, kde se mi nelíbí…
😉

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

OK to je ono. Mě se zdálo že jsem to už někde viděla – četla 🙂

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drap, já tvrdím, že to je diskriminační opatření!

před 2985 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek