Bronzový

Lze si zde na Odpovědích.cz vypěstovat závislost ?

Doplňuji:

Existuje zde tedy někdo, kdo odloží i důležité věci kolem svého života a nemůžese již dočkat až se zde bude podílet na odpovědích ?
_

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Závislost si lze vypěstovat na všem,
co člověk ne(po)užívá s rozumem.

Další odpovědi:

Bronzový

Na odpovědích.cz ne, ale mám tak trochu závislost na některých zdejšíh lidech, ráda je čtu, ráda s nimi diskutuji, baví mě:-))) Ale pokud by se přesunuli jinam, přesunula bych se s nimi:-)))

Bronzový

Určitě.
Doplňuji:
Je to možné. Jsou i tací, ale nevím zda to přiznají.

Zlatý

Netolismus nebo netholismus je chorobná závislost na internetu ve všech formách, tzn. hraní počítačových her, chatování, sledování e-mailů, běžném surfování apod. V širším pojetí zahrnuje závislost na tak zvaných virtuálních drogách, kam lze navíc zařadit i mobilní telefon a televizi. (Net)

Bronzový

Když si někdo při sezení na Odpovedi.cz bude nitrožilně aplikovat heroin tak si ji vypěstuje s vysokou pravděpodobností.
Tohle je ale spíš akademická otázka na téma hranice mezi závislostí a zvykem.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

Dnes uz ne, ale pred lety , kdyz jsem tu byla jeste pod nickem -iv-, tak jsem strasne chtela pogratulovat ke zlatu dr. Axlovi :))
a pamatuji se, ze jsem byla na dalnici v Nemecku, prejizdela ze sluzebni cesty na hotel a zastavovala na kazdem odpocivadle a hlidala si na mobilu poslednich 20 bodiku.., ktere mu chybely
nakonec me predbehl Rynek..:) , ale ja napsala novou gratulaci, ze ta Rynkova neplati :)), tak vsichni zase zacali blahoprat znova :)
byla tady tenkrat vazne legrace..
a taky Chudst mi unikl o vlasek..ten se tenkrat bal vic nez ja , ze to nestacim :)..

a kdyz jsem mela byt zlata ja, tak se take v jedne minute seslo asi 5 gratulaci , byla to vazne prdca..

v te dobe jsme byla hodne zavisla ..ale nekourim, ani nepiji , a nijak me to ale neobtezovalo ..
ale kazdy den jsem vypinala pc nejpozdeji ve 22.00 , to jsem si dala jako " Novorocni predsevzeti ) , a to mi vydrzelo dodnes :)

a mam to jako bzzzz , mam tu par lidi , ktere mam i " rada " , a o sobe vim, ze bych jim pomohla i v realu, kdyby cokoliv potrebovali a bylo to v mych silach ..
nerozlisuji opravdove a virtualni pratele..
a jednou se sejdu i s nasim doktorem, a vyrikame si nasi " virtualni " minulost ..on to ale jeste nevi :)
-iv-

Zlatý

arygnoc

" ale pred lety"

mne to pripadá ako včera ... :D

;-Q

Bronzový

gagaga

je to vice jak 3 roky :)
ja to ted pocitala ( na prstech ) :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.