Avatar uživatele
Mirdas

Lze si zde na Odpovědích.cz vypěstovat závislost ?

Doplňuji:

Existuje zde tedy někdo, kdo odloží i důležité věci kolem svého života a nemůžese již dočkat až se zde bude podílet na odpovědích ?
_

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, gagaga, anonym, anonym, zzzlatokopka před 3345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Závislost si lze vypěstovat na všem,
co člověk ne(po)užívá s rozumem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Na odpovědích.cz ne, ale mám tak trochu závislost na některých zdejšíh lidech, ráda je čtu, ráda s nimi diskutuji, baví mě:-))) Ale pokud by se přesunuli jinam, přesunula bych se s nimi:-)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Určitě.
Doplňuji:
Je to možné. Jsou i tací, ale nevím zda to přiznají.

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Netolismus nebo netholismus je chorobná závislost na internetu ve všech formách, tzn. hraní počítačových her, chatování, sledování e-mailů, běžném surfování apod. V širším pojetí zahrnuje závislost na tak zvaných virtuálních drogách, kam lze navíc zařadit i mobilní telefon a televizi. (Net)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

Když si někdo při sezení na Odpovedi.cz bude nitrožilně aplikovat heroin tak si ji vypěstuje s vysokou pravděpodobností.
Tohle je ale spíš akademická otázka na téma hranice mezi závislostí a zvykem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

Dnes uz ne, ale pred lety , kdyz jsem tu byla jeste pod nickem -iv-, tak jsem strasne chtela pogratulovat ke zlatu dr. Axlovi :))
a pamatuji se, ze jsem byla na dalnici v Nemecku, prejizdela ze sluzebni cesty na hotel a zastavovala na kazdem odpocivadle a hlidala si na mobilu poslednich 20 bodiku.., ktere mu chybely
nakonec me predbehl Rynek..:) , ale ja napsala novou gratulaci, ze ta Rynkova neplati :)), tak vsichni zase zacali blahoprat znova :)
byla tady tenkrat vazne legrace..
a taky Chudst mi unikl o vlasek..ten se tenkrat bal vic nez ja , ze to nestacim :)..

a kdyz jsem mela byt zlata ja, tak se take v jedne minute seslo asi 5 gratulaci , byla to vazne prdca..

v te dobe jsme byla hodne zavisla ..ale nekourim, ani nepiji , a nijak me to ale neobtezovalo ..
ale kazdy den jsem vypinala pc nejpozdeji ve 22.00 , to jsem si dala jako " Novorocni predsevzeti ) , a to mi vydrzelo dodnes :)

a mam to jako bzzzz , mam tu par lidi , ktere mam i " rada " , a o sobe vim, ze bych jim pomohla i v realu, kdyby cokoliv potrebovali a bylo to v mych silach ..
nerozlisuji opravdove a virtualni pratele..
a jednou se sejdu i s nasim doktorem, a vyrikame si nasi " virtualni " minulost ..on to ale jeste nevi :)

  • iv-

před 3345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

" ale pred lety"

mne to pripadá ako včera … :D

;-Q

před 3345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

je to vice jak 3 roky :)
ja to ted pocitala ( na prstech ) :)

před 3345 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek