Mirdas

Lze si zde na Odpovědích.cz vypěstovat závislost ?

Doplňuji:

Existuje zde tedy někdo, kdo odloží i důležité věci kolem svého života a nemůžese již dočkat až se zde bude podílet na odpovědích ?
_

Nejlepší odpověď
ivzez

Závislost si lze vypěstovat na všem,
co člověk ne(po)užívá s rozumem.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Na odpovědích.cz ne, ale mám tak trochu závislost na některých zdejšíh lidech, ráda je čtu, ráda s nimi diskutuji, baví mě:-))) Ale pokud by se přesunuli jinam, přesunula bych se s nimi:-)))

Nazdar Bazar

Určitě.
Doplňuji:
Je to možné. Jsou i tací, ale nevím zda to přiznají.

fcoop

Netolismus nebo netholismus je chorobná závislost na internetu ve všech formách, tzn. hraní počítačových her, chatování, sledování e-mailů, běžném surfování apod. V širším pojetí zahrnuje závislost na tak zvaných virtuálních drogách, kam lze navíc zařadit i mobilní telefon a televizi. (Net)

ponovotny

Když si někdo při sezení na Odpovedi.cz bude nitrožilně aplikovat heroin tak si ji vypěstuje s vysokou pravděpodobností.
Tohle je ale spíš akademická otázka na téma hranice mezi závislostí a zvykem.

gagaga

Dnes uz ne, ale pred lety , kdyz jsem tu byla jeste pod nickem -iv-, tak jsem strasne chtela pogratulovat ke zlatu dr. Axlovi :))
a pamatuji se, ze jsem byla na dalnici v Nemecku, prejizdela ze sluzebni cesty na hotel a zastavovala na kazdem odpocivadle a hlidala si na mobilu poslednich 20 bodiku.., ktere mu chybely
nakonec me predbehl Rynek..:) , ale ja napsala novou gratulaci, ze ta Rynkova neplati :)), tak vsichni zase zacali blahoprat znova :)
byla tady tenkrat vazne legrace..
a taky Chudst mi unikl o vlasek..ten se tenkrat bal vic nez ja , ze to nestacim :)..

a kdyz jsem mela byt zlata ja, tak se take v jedne minute seslo asi 5 gratulaci , byla to vazne prdca..

v te dobe jsme byla hodne zavisla ..ale nekourim, ani nepiji , a nijak me to ale neobtezovalo ..
ale kazdy den jsem vypinala pc nejpozdeji ve 22.00 , to jsem si dala jako " Novorocni predsevzeti ) , a to mi vydrzelo dodnes :)

a mam to jako bzzzz , mam tu par lidi , ktere mam i " rada " , a o sobe vim, ze bych jim pomohla i v realu, kdyby cokoliv potrebovali a bylo to v mych silach ..
nerozlisuji opravdove a virtualni pratele..
a jednou se sejdu i s nasim doktorem, a vyrikame si nasi " virtualni " minulost ..on to ale jeste nevi :)

  • iv-

arygnoc

" ale pred lety"

mne to pripadá ako včera … :D

;-Q

gagaga

je to vice jak 3 roky :)
ja to ted pocitala ( na prstech ) :)