Avatar uživatele
Toruk

Lze si upravovat hloubku hlasu?

Líbí se vám, když muž mluví hlubokým hlasem? Mě se to líbí. Když mě bolí v krku, tak mám tenorový hlas a vyhovuje mi to. Lze tu hloubku nějak udržovat i bez bolení v krku? (Nejlépe bez cvičení zpěvu- nerad bych strašil 🙂
Doplňuji:
ReHu: možná jsem se spletl, asi jsem měl napsat „basový“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 0 před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Je možné hovoriť v rôznych tóninách, treba veľa cvičiť a prirodzene mať na to aj hlasové dispozície. viď imitátori

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN.ZÁLEŽÍ NA VAŠÍ HLASOVÉ DISPOZICI,KOLIK MÁTE OKTÁV/TO ZNAMENÁ ROZSAH HLASU/A KOLIK JE VÁM LET A TAKÉ JESTLI NORMÁLNĚ MÁTE SKLON K TENORU NEBO K BASU.JISTĚ,ŽE SPRÁVNÝM A SPRÁVNĚ CÍLENÝM CVIČENÍM VAŠEHO HLASU ZÍSKÁTE MNOHEM VĚTŠÍ ROZSAH A TAKÉ ZABARVENÍ A KVALITU.VĚŘTE MI,ŽE SPRÁVNĚ CVIČENÝ HLAS JE VŽDY POZNAT I BYŤ JEN PŘI NORMÁLNÍ MLUVĚ,COŽ JE LIDSKÉMU UCHU VŽDY PŘÍJEMNĚJŠÍ.ALE BEZ KVALITNÍ PROFESORKY ZPĚVU TO NEZKOUŠEJTE,MOHL BYJSTE SI ABSOLUTNĚ ODROVNAT VAŠE HLASYVKY.JE TO DRAHÉ SI VDNEŠNÍ DOBĚ PLATIT PROFESORKU ZPĚVU,ALE VYPLATÍ SE VÁM TO.ŽENY AČ SI TO MOC NEUVĚDOMUJÍ DÁVAJÍ PŘEDNOST UPRAVENÝM MUŽŮM S KRÁSNĚ ZNĚJÍCIM HLASEM,VÍCE NEŽ KULTURISTŮM.KLOK­TEJTE TAKÉ KAŽDÝ DEN LŽÍCI EXTRA VIRGIN OLIVOVÝM OLEJEM A POTOM VYPLIVNOUT.PŘEJI VÁM HLAS JAKÝ SI PŘEJETE.ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Já myslela, že tenor moc hluboký není.
Měla jsem za to, že hluboký hlas je basový.
A – myslím, že to asi moc upravit nejde. Snad cvičením? Možná operací hlasivek. Ale kdo by to dělal, pokud to není ze zdravot.důvodů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Lze cvičením,ale nejlepší je přirozený hlas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Batek

Dobrý den

Často se mi stává že mi přeskakuje hlas do vyšších poloh hlavně když delší dobu nemluvím a to mám už 17 let.

Mohli by jste mě prosím poradit jak tento problém vyřešit?

Prosím zašlete mi odpověd na email: eligab@seznam.cz

před 4557 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek