ToMečíř

Lze si udělat řidičský průkaz A1 v 15 letech? A bude platit zatím jen na 50ccm než mi bude 16.

Dobrý den, když si udělám v 15 letech řidičský průkaz A1 (na 125ccm, samozřejmě vím že to bude platit až od 16 letech) budu moci jezdit na 5Occm?
Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi
Navry

Zdravím,
řidičský průkaz na skupinu A1 si v 15 letech udělat nelze. Můžete sice odjezdit jizdy, ale k závěrečným zkouškám budete puštěn až po dovršení 16 let.. Odpověď na vaši otázku tedy zní ne.