ReHu

Lze si takový zájezd užít?

http://www.pe­pa.cz/3denni-zajezd-pro-1-na-vystavu-expo-2015-v-italskem-milane-s-prohlidkou-mesta-16605/

Přece, když strávím celou noc v buse, kolik budu mít energie, abych prošla pavilony na EXPU a ještě doporučené památky v Miláně.

Nejlepší odpověď
Luxx

lepší bude sedět doma, než takový zájezd…

Další odpovědi
pusinka50

Záleží na jedinci, jestli se v buse přes noc dokáže vyspat nebo ne. Já jela přes noc busem do Benátek a večer zase zpět a spala jsem v částečně skloněném sedadle. Byla to dlouhá cesta, bolelo pozadí, ale vydržet se to dalo, žádnou újmu ani únavu jsem necítila a byla jsem za zájezd ráda.

setapouch

Zjevně to spoustě lidem vyhovuje, jinak by se takové zájezdy nekonaly (kde není poptávka, nebývá nabídka).

Hlada

To záleží na tom, jak se kdo vyspí v autobuse. My jsme takhle jezdili na jeden den lézt do Tater a užívali jsme si to. Myslím, že na prohlídku výstavy to stačí.

marci1

Nóó, třeba jsou tací, kteří si to užijí, já bych volila a užila si raději možnost s osprchováním a spánkem v hotelové posteli. Proti gustu žádný dišputát ! 🙂

anonym

„Přece, když strávím celou noc v buse, kolik budu mít energie“

Asi tak… 100%?