Korialstrasz

Lze si někde vyzkoušet jako návštěvník atrakce ze soutěže Wipeout? (Ne v rámci soutěže, pouze pro požitek)

Doplňuji:
Pozn.: Kde by se o tom dalo zjistit víc? Nějaký web nebo tak..

Nejlepší odpověď
DDarent

Jistě že ano, ale je to až v Kalifornii!!!!

Další odpovědi
venkovan

Nebo v Argentině.
Ale pro zvlhčení spodního prádla stačí jakákoliv lanová dráha bez jištění.

Berušinka

Také bych si to chtěla zkusit =D – ale asi bych nepřežila =D