quentos

Lze si Bruna Marse splést (podle hlasu) v rádiu se zpěvačkou?

Tu píseň, kterou hráli, má údajně zpívat on, leč ten hlas se mi zdál na chlapa trochu moc vysokej. Já ho v podstatě neznám – může to být on?
Doplňuji:
jo, tak je to von. Evidentně může ;{)>

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě je jeden takový z UK. Jeho písně byly populární v 90. letech. Jméno neznám ale na vl. zraky jsem se přesvědčil že kdo zpívá ženským hlasem je chlap.