Avatar uživatele
Danielson

Lze se živit zaměstnáním jako soukromý kurýr?

jsem člověkco ještě nemá jaslo co po škole ale vím že tam budou motory a kola a volant (popřípadě řidítka) povoláním by bylo asi převážšní nákladů kamionem, celkem dost to vydělá a na motoristický koničkek snad postačí (mám srdce závodníka- kde je motor a příležitost neváhám) ale co takhle soukromý kurýr…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fablen, briketka10 před 4247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

můžeš rozvážet poštu na motorce po městě, ale nevím, jestli to je na ŽL..
v Pardubicích jsem viděla jezdit takové :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SickBreed

Jako zaměstnanec nejmenované top kurýrní služby ti mohu říct, že dělat dopravce je pravděpodobně jedna z nejhorších věcí která tě může napadnout. Zkusit to čistě na sebe je nesmysl, to tě neuživí…jak tu někdo psal, můžeš jezdit na koncesi pod GLS, DPD, Kurýr servis, PPL… těžká dřina, neustálej stres z debilních lidí, pokud jezdíš svym autem tak sebevražda, protože jednou se něco vysere, vysere se něco podruhý a pokud nemáš autopark, zaplatíš dost solidní pokutu…5000kč za nepřistavení auta na nakladku/1den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionacka09

Pojd mezi nas a dej se na kamion;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
329LT10

Jestli jseš dobrodruh-sebevrah pak jdi do PPL, DPD, či jiné podobné firmy pracovat na koncesku. Tomu se mnohdy nedá říkat ani řidič. A to co ti zůstane za to opravdu nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Pokud máš kolem sebe partu lidí, co umí pracovat rukama, můžeš začít s někým, kdo dělá stěhování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

No asi bude potřeba vázaná nebo koncesovaná živnost pro silničiní dopravu.

Přepravní firmy jako PPL, DPD, GLS, často najímají živnostníky s vlastním autem, jen mu jej přemalují na logo své firmy.

Firmu to vyjde levněji než vlastní vozy a zaměstnanci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek