Pokročilý

Lze se živit zaměstnáním jako soukromý kurýr?

jsem člověkco ještě nemá jaslo co po škole ale vím že tam budou motory a kola a volant (popřípadě řidítka) povoláním by bylo asi převážšní nákladů kamionem, celkem dost to vydělá a na motoristický koničkek snad postačí (mám srdce závodníka- kde je motor a příležitost neváhám) ale co takhle soukromý kurýr...?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

můžeš rozvážet poštu na motorce po městě, ale nevím, jestli to je na ŽL..
v Pardubicích jsem viděla jezdit takové :)

Další odpovědi:

Pokročilý

Jako zaměstnanec nejmenované top kurýrní služby ti mohu říct, že dělat dopravce je pravděpodobně jedna z nejhorších věcí která tě může napadnout. Zkusit to čistě na sebe je nesmysl, to tě neuživí...jak tu někdo psal, můžeš jezdit na koncesi pod GLS, DPD, Kurýr servis, PPL.... těžká dřina, neustálej stres z debilních lidí, pokud jezdíš svym autem tak sebevražda, protože jednou se něco vysere, vysere se něco podruhý a pokud nemáš autopark, zaplatíš dost solidní pokutu....5000kč za nepřistavení auta na nakladku/1den.

Pokročilý

Pojd mezi nas a dej se na kamion;).

Jestli jseš dobrodruh-sebevrah pak jdi do PPL, DPD, či jiné podobné firmy pracovat na koncesku. Tomu se mnohdy nedá říkat ani řidič. A to co ti zůstane za to opravdu nestojí.

Zlatý

Pokud máš kolem sebe partu lidí, co umí pracovat rukama, můžeš začít s někým, kdo dělá stěhování.

Zlatý

No asi bude potřeba vázaná nebo koncesovaná živnost pro silničiní dopravu.

Přepravní firmy jako PPL, DPD, GLS, často najímají živnostníky s vlastním autem, jen mu jej přemalují na logo své firmy.

Firmu to vyjde levněji než vlastní vozy a zaměstnanci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.