AnnMary

Lze se ze Suchdola nad Odrou dostat do Českých Budějovic levněji jak se studentskou kartou?

Studetské jízdné stojí (přes Brno) ± 250Kč…:) Jde to nějak ještě levněji? Vlakem nebo i nějak jinak…Dík
Doplňuji:
:D Povezu s sebou kufr:D takže by se hodil spíše nějaký dopravní prostředek o více jak čtyřech kolech:D

Nejlepší odpověď
tom004

Stopem,pěšky,na kole,ap.

Další odpovědi
1popelka1

Použijte (kupte si) In Kartu ČD s aplikací IN 50 a vyjde vás cesta na 230,–

Na cd.cz si můžete vyhledat spojení i cenu (možnost hned na úvodní stránce ČD). Případně cenový asistent: http://www.cd­.cz/asistent/hel­p.aspx

Sama využívám In kartu Rail plus do 26 (platí i tři roky po 26-alespoň ta možnost byla před 2 lety) a jsem více než spokojená. Výhody lze opět najít na ČD.
Další možností je stop :)