dudu

Lze se vždy a každému zavděčit?

Často čteme právem i neprávem o nízké a zhoršující se kvalitě potravin i nápojů.
V minulých dnech jsem došel ke zjištění, že někdy může být lecos jinak. Mám rád gothajský salám. Ten si jako stálý zákazník kupuji pouze v jedné značkové prodejně a za vyšší peníz. Po rozbalení posledního nákupu jsem jen překvapeně zíral na nářez, který jakoby měl mládí za sebou, byl okoralý a typicky nevoněl. Hned druhý den jsem u šéfové prodejny /osobní známá/ decentně reklamoval nekvalitu zboží. K mému údivu mně sdělila, že jde o nedorozumění a omyl. Výrobce se ve snaze vyhovět současným trendům údajně vrátil k původní technologii, receptu i normám z roku 1962. Základní surovina obsahuje jen přírodní produkty, jsou vyloučena všechna tzv. éčka, avšak tento krok je příčinou senzorických anomálií, které dnešní zákazníci nejsou přípraveni akceptovat. Proto se firma vrací k současnému typu výrobku. Tímto poznáním jsem však byl překvapen jen do doby než jsem si uvědomil, že našim dětem a vnukům nedávno nechutnalo ani po domácku vyrobené máslo.
Vážení přátelé nezbývá než si přiznat, že jsme v háji a nevíme co vlastně chceme a naše tělo žádá.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Musím souhlasit,mojim vnoučatům taky nelezou potraviny jako pravé máslo nebo domácí salám,klobása,tla­čenka,víc jim chutnají ty sračky ze supermarketu.

Další odpovědi
gecco

;-DD
…„nevíme co vlastně chceme“…
V tomto kontextu (a obecně, ´nemluvím´ za sebe):

  • neustále žehráme na kvalitu potravin
  • neustále kupujeme to nejlevnější (sra*ky)
  • nadáváme, že dodavatelé neumí nabídnout dobrou kvalitu
  • nejsme ochotni kvalitu zaplatit

___
„Jsme v háji“ – a dobře nám tak…
😉

anonym

Taky s tomu divím,když chutnáj dětem víc ty sračky navoněný ,kde jsou právě nalákány jak solí nebo cukrem.Zdravá ppotravina se v dnešní době hledá opravdu obtížně.
Gothaj mám taky moc rád a opravdu si vybírám,raději zaplatím víc,než jíst ty sračky ,který gothaj napodobujou.

gagaga

k tematu :
dudu a dedapetr jsou jako brachove ! :)
jako ja s nasi an. :)

  • iv-

dudu

To též proto, že jsme oba dědkové. Heč. Paní anas je moudrá, Vy jste pragmatická. Bezva tandem.