Zlatý

Lze se vždy a každému zavděčit?

Často čteme právem i neprávem o nízké a zhoršující se kvalitě potravin i nápojů.
V minulých dnech jsem došel ke zjištění, že někdy může být lecos jinak. Mám rád gothajský salám. Ten si jako stálý zákazník kupuji pouze v jedné značkové prodejně a za vyšší peníz. Po rozbalení posledního nákupu jsem jen překvapeně zíral na nářez, který jakoby měl mládí za sebou, byl okoralý a typicky nevoněl. Hned druhý den jsem u šéfové prodejny /osobní známá/ decentně reklamoval nekvalitu zboží. K mému údivu mně sdělila, že jde o nedorozumění a omyl. Výrobce se ve snaze vyhovět současným trendům údajně vrátil k původní technologii, receptu i normám z roku 1962. Základní surovina obsahuje jen přírodní produkty, jsou vyloučena všechna tzv. éčka, avšak tento krok je příčinou senzorických anomálií, které dnešní zákazníci nejsou přípraveni akceptovat. Proto se firma vrací k současnému typu výrobku. Tímto poznáním jsem však byl překvapen jen do doby než jsem si uvědomil, že našim dětem a vnukům nedávno nechutnalo ani po domácku vyrobené máslo.
Vážení přátelé nezbývá než si přiznat, že jsme v háji a nevíme co vlastně chceme a naše tělo žádá.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musím souhlasit,mojim vnoučatům taky nelezou potraviny jako pravé máslo nebo domácí salám,klobása,tlačenka,víc jim chutnají ty sračky ze supermarketu.

Další odpovědi:

Zlatý

;-DD
..."nevíme co vlastně chceme"...
V tomto kontextu (a obecně, ´nemluvím´ za sebe):
- neustále žehráme na kvalitu potravin
- neustále kupujeme to nejlevnější (sra*ky)
- nadáváme, že dodavatelé neumí nabídnout dobrou kvalitu
- nejsme ochotni kvalitu zaplatit
___
"Jsme v háji" - a dobře nám tak...
;-)))

Taky s tomu divím,když chutnáj dětem víc ty sračky navoněný ,kde jsou právě nalákány jak solí nebo cukrem.Zdravá ppotravina se v dnešní době hledá opravdu obtížně.
Gothaj mám taky moc rád a opravdu si vybírám,raději zaplatím víc,než jíst ty sračky ,který gothaj napodobujou.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

k tematu :
dudu a dedapetr jsou jako brachove ! :)
jako ja s nasi an. :)
-iv-

Zlatý

dudu

To též proto, že jsme oba dědkové. Heč. Paní anas je moudrá, Vy jste pragmatická. Bezva tandem.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.