Avatar uživatele
dudu

Lze se vždy a každému zavděčit?

Často čteme právem i neprávem o nízké a zhoršující se kvalitě potravin i nápojů.
V minulých dnech jsem došel ke zjištění, že někdy může být lecos jinak. Mám rád gothajský salám. Ten si jako stálý zákazník kupuji pouze v jedné značkové prodejně a za vyšší peníz. Po rozbalení posledního nákupu jsem jen překvapeně zíral na nářez, který jakoby měl mládí za sebou, byl okoralý a typicky nevoněl. Hned druhý den jsem u šéfové prodejny /osobní známá/ decentně reklamoval nekvalitu zboží. K mému údivu mně sdělila, že jde o nedorozumění a omyl. Výrobce se ve snaze vyhovět současným trendům údajně vrátil k původní technologii, receptu i normám z roku 1962. Základní surovina obsahuje jen přírodní produkty, jsou vyloučena všechna tzv. éčka, avšak tento krok je příčinou senzorických anomálií, které dnešní zákazníci nejsou přípraveni akceptovat. Proto se firma vrací k současnému typu výrobku. Tímto poznáním jsem však byl překvapen jen do doby než jsem si uvědomil, že našim dětem a vnukům nedávno nechutnalo ani po domácku vyrobené máslo.
Vážení přátelé nezbývá než si přiznat, že jsme v háji a nevíme co vlastně chceme a naše tělo žádá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, pusinka50, dědapetr, gagaga, anonym, gecco, zzzlatokopka před 3290 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Musím souhlasit,mojim vnoučatům taky nelezou potraviny jako pravé máslo nebo domácí salám,klobása,tla­čenka,víc jim chutnají ty sračky ze supermarketu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

;-DD
…„nevíme co vlastně chceme“…
V tomto kontextu (a obecně, ´nemluvím´ za sebe):

  • neustále žehráme na kvalitu potravin
  • neustále kupujeme to nejlevnější (sra*ky)
  • nadáváme, že dodavatelé neumí nabídnout dobrou kvalitu
  • nejsme ochotni kvalitu zaplatit

___
„Jsme v háji“ – a dobře nám tak…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Taky s tomu divím,když chutnáj dětem víc ty sračky navoněný ,kde jsou právě nalákány jak solí nebo cukrem.Zdravá ppotravina se v dnešní době hledá opravdu obtížně.
Gothaj mám taky moc rád a opravdu si vybírám,raději zaplatím víc,než jíst ty sračky ,který gothaj napodobujou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

k tematu :
dudu a dedapetr jsou jako brachove ! :)
jako ja s nasi an. :)

  • iv-

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

To též proto, že jsme oba dědkové. Heč. Paní anas je moudrá, Vy jste pragmatická. Bezva tandem.

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek