Lze se v Praze dostat zdarma k boxovacímu pytli a cvičebnímu prostoru?

Ani nemusí být boxovací – stačí mi vaky s rýží, či tak. Hodlám trénovat Wing Chun a dřevěného panáka jen tak asi neseženu. Popřípadě i ten box. Myslím, zda není někde veřejná tělocvična (Se vstupným počítám – ale bez něj jen na pytel?), či možnost přijít někde do posilovny. Druhou částí se snažím dobrat k i jen malému prostoru pro trénování sportů či meditaci spojené s Tuvanským zpěvem. Jinak si vystačím s nějakým venkovním pláckem, no… (Jedná se mi především o nuznou zimu.)

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes ? Zdarma ? Odkud jsi přišel.