Pokročilý

Lze se učit doma a nechodit do autoškoly?

Nemusim chodit do autoškoly, jako na ty videa a tak? Když se budu učit doma, pak jen vyplnim třeba test ohledně značek a "co pojede první", pak jít na jízdy a když učitel uzná, že zvládnu závěrečky, tak jít na ně? Že kdybych uměl teorii a i dobře řídit, nemusel bych tam chodit tak dlouho?
Doplňuji:
Jako jízdy byhc jezdil. Ale když třeba pojedu 2-3x a uvidí, že řídit umim, jestli to může být prostě zkrácený.. Stejně jak sem slyšel, vždy jezdíte míň hodin, než kolik napíše..

Odpovědi:

Zlatý

tak to jsem ještě neslyšela ani nečetla, že by u nás něco takového existovalo
Doplňuji:
když si seženeš někoho kdo to dělá podfukem možný je všechno -
když jsem dělala papíry tak mi taky učitel říkal, je vidět že to umíte a nesedíte v tom prvně ale to už je 38 let - to se dělalo vše poctivě ,musela jsem absolvovat vše .....

Zlatý

Jsou poviné jízdy a nově se budou zaznamenávat na kameru a GPS lokací.

no teorii se doma naucis a vetsinu pochytis az pri jizde, ale za 3 jizdy se ridit nenaucis.. takze koukat na videa a cist si muzes doma ale jizdy bych nepodcenoval

Zlatý

To, že se navrčíš testové otázky je hloupost, která tě může potom mrzet. ty hodiny s dobrým instruktorem nejsou jen o teorii, ale mnohý instruktor dává do "placuů praktické zkušenosti, které nikde nevyčteš. Jistě testová křižovatka je testová křižovatka, ale třeba v praxi 80 % řidičů zapomíná na zcela zásadní přednost zprava. A jsou právě fígle které je potřeba slyšet od zkušeného jak na to nezapomenout.
Je to jen příklad - osobně jsem se víc naučil sluchem než očima.
Doplňuji:
Mimochodem - říká se, že trochu slušněji řidit umí řidič když najede okolo 20 tisíc kilometrů za dva až tři roky než si lecos uvědomí. Točit volantem a šlapat na pedály se naučíš dnes na PC, ale používat mozek, cit, naučit se ohleduplnosti - to se musí naučit životem. Ale aby to ten život začal vnímat, je dobré slyšet co z řidiče dělá slušnějšího řidiče. A to právě občas instruktoři na lekcích říkají.

Kolesu taky zaznamenáme na GPS.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.