Pavluška

Lze se přihlásit na úřad práce ve městě, kde člověk nemá trvalé bydliště?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nelze, na ÚP musíte jít ve „svém“ městě, do města, pod které spadá místo vašeho trvalého bydliště.

Př. trvalé bydliště máte ve Zlíně, ale zrovna pobýváte v Brně, na ÚP musíte dojíždět do Zlína.

Další odpovědi
atriplex

Jde to, ale je to docela složitý postup. Každopádně prvotní evidenci musíte udělat podle místa trvalého bydliště a tam se zeptejte.