dmatejek777

Lze se odstěhovat do Kanady a žít tam?

Nejlepší odpověď
anonym

Odstěhuj se a žij si kde chceš. Už nejsi zadrátovaný, opuštění republiky už není trstní čin.
Nepotřebuješ povolení
k výjezdu za hranice, žádost o devizový příslib, souhlas uličního výboru, vydání cestovního pasu, vyplňovat celní prohlášení a v mnohých případech ani vízum.

Další odpovědi
Mirdas

Dnes určitě ano.
Jen za komunistů to byl těžký zločin s důsledky i pro rodiny zůstavší ČSSR.

Yggdrasil.

No, proč by ne? To víš, že lze. Znám rodinu, která přesně tohle udělala. Do ČR jezdí jen na prázdniny.:)

mosoj

Když budou kanaďané chtít, tak ano.

Yggdrasil.

Mohla bych se zeptat, proč to máš v kategorii „Evropa“? Copak Kanada leží v Evropě?

anonym

Třeba to myslí tak, že odcestovat chce z Evropy…
😉
A nebo neví…