Avatar uživatele
anonym

Lze se bránit vůči absolutně desinformativním článkům na informačních serverech?

Přijde mi, že si snad všechny informace vymýšlí – pravdivý je asi jen nadpis. Zbytek neodpovídá už jen obsahu ostatních serverů. Dostává mne, jak si vymysleli diagnózu – jakási těžká traumata – přitom mi nic není, krom odřenin.
Doplňuji:
Zprávu prý mají sestavenou z výpovědí svědků – proč tedy nakonec píší, že není potvrzeno, že mě přejel? (Policisté tam také nebyli – i oni budou pracovat s výpověďmi svědků.) Přesně jak píší – byl jsem při vědomí, pročež si pamatuji na celou událost. Kde se vzalo stěžování si na bolest břicha, když mě vůbec nebolelo? (Na místě mi jej zdravotníci prohmatávali – bylo to OK – právě, že nemám žádné problémy s vnitřnostmi. Když už, tak jsem si stěžoval na problémy s dýcháním, avšak především na brnění ruky (nak teré mi stál) – čehož byli svědky zdravotníci i účastníci.) A právě jsem ani nechtěl léky na bolest, když jsem se ptal sestry, řekla, že žádné nemám. Tady jde o to, že se to seběhlo úplně jinak, lékařská zpráva je také zcela jiná… To je jako udělat reportáž na žvýkačky a psát o letadlech.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, johana 56 před 3522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Lze podej žalobu pro pomluvu:-))) Přece nejsi žádné béčko, aby si po přejetí náklaďákem měl trauma:-)))

A proč o tom furt píšeš, když z toho trauma nemáš???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

nejanči ..třeba se to všechno zahojí, včetně tý hlavy
..jak říká p.Gott: HLAS musí být v pořádku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek