Lze se bránit vůči absolutně desinformativním článkům na informačních serverech?

Přijde mi, že si snad všechny informace vymýšlí – pravdivý je asi jen nadpis. Zbytek neodpovídá už jen obsahu ostatních serverů. Dostává mne, jak si vymysleli diagnózu – jakási těžká traumata – přitom mi nic není, krom odřenin.
Doplňuji:
Zprávu prý mají sestavenou z výpovědí svědků – proč tedy nakonec píší, že není potvrzeno, že mě přejel? (Policisté tam také nebyli – i oni budou pracovat s výpověďmi svědků.) Přesně jak píší – byl jsem při vědomí, pročež si pamatuji na celou událost. Kde se vzalo stěžování si na bolest břicha, když mě vůbec nebolelo? (Na místě mi jej zdravotníci prohmatávali – bylo to OK – právě, že nemám žádné problémy s vnitřnostmi. Když už, tak jsem si stěžoval na problémy s dýcháním, avšak především na brnění ruky (nak teré mi stál) – čehož byli svědky zdravotníci i účastníci.) A právě jsem ani nechtěl léky na bolest, když jsem se ptal sestry, řekla, že žádné nemám. Tady jde o to, že se to seběhlo úplně jinak, lékařská zpráva je také zcela jiná… To je jako udělat reportáž na žvýkačky a psát o letadlech.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Lze podej žalobu pro pomluvu:-))) Přece nejsi žádné béčko, aby si po přejetí náklaďákem měl trauma:-)))

A proč o tom furt píšeš, když z toho trauma nemáš???

Další odpovědi
zjentek

nejanči ..třeba se to všechno zahojí, včetně tý hlavy
..jak říká p.Gott: HLAS musí být v pořádku