Lze ruční pilkou na železo řezat dřevo?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud je ostrá tak v pohodě. Dokonce tvrdé dřevo se pilkou na železo řeže lépe.
Doplňuji:
Například kvalitní topůrka, různé rozpěrky i podlahové lišty z tvrdého dřeva řežu jedině tímto způsobem…

Další odpovědi
jandmil

Pokud řežu nějakou laťku a chci mít čistý a rovný řez bez další úpravy rašplí, vždy používám pilku na železo.

Neonka

Jde to , ale velmi pomalu a ztěžka. To, co byste ruční pilkou na dříví řezal minutu, budete pilkou na železo řezat možná až 10 minut.

Vikičistič

Samozřejmě to jde ,ale strašně pomalu a jen slabší kousky,ale nedoporučuji.

anonym

Existuje pouze jediná možnost dobrat se odpovědi:

Zkus to!!!!

rosa

Bbě a pomalu – to znamená, že jde. Ovšem ne polena do kamen.