mosoj

Lze ručně seřídit hydraulické seřizování vůle ventilů (tzv. hydroštely)?

Takže zvonění „hydroštelů“ nelze odstranit jinak než výměnou?

Odpovědi
anonym

Samozřejmě že lze , ale když budete tajit značku vozu a motor tak vam poradí jen malokdo

mosoj

laybor : Většinou nic moc netajím a někteří to tady zneužívají. Nicméně k věci. Mám dvě auta. Jedno novější Hyunday Accent 1,4, s tím jezdím na letních pneumatikách a na soli ještě nejelo. A druhé Daewo Lanos 1,6 16V DOHC, které vlastním od roku 1997. Jezdím s ním v zimě a používám ho jako pracovní. mám na něm jenom zimní pneumatiky. Auto má naježděno 240 000 km za každých podmínek, jezdí bez problémů a letos v létě bez problémů prošlo TK. Jenom to cvrlikání ventilů mně rozčiluje.