Lze resetovat trial verze programu při novém Windows?

Mám trial verzi jednoho softwaru na 30 dní, které už bohužel uplynulo. Momentálně mám Windows 8.1 a chtěl bych se zeptat, zda-li když nainstaluji trial verzi novou a upgraduguju na Windows 10, tak se mi nově nainstalovaná verze začne počítat od prvního dne? Děkuji-

Odpovědi:

Stříbrný

U každé je to trochu jinak, ale řeknu ti to takto. Dřív, když jsem ještě neměl net, takže spojení se světem se nekonalo a já měl nainstalován trial program, po uplynutí doby nešel. Odinstalace ani pročištění registrů a všech možných složek prostě nepomohlo. Naproti tomu u jiného programu stačilo odinstalovat a znovu nainstalovat a jelo to dál.
Pokud jsem chtěl opět program použít, nezbývalo nic jiného než naformátovat celý disk a přeinstalovat systém a znovu trial verzi nainstalovat.
Dnes bych mohl říct, že se program zaregistruje někde na webu a při spuštění se kontroluje, ale dřív když jsem net neměl, tak se to muselo uložit někde opravdu hodně hluboko a já to prostě nenašel, abych to vymazal.
Takže může se začít počítat od začátku, ale i nemusí. Záleží co to je zač a jak to mají chráněné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.