bolak

Lze prošlápnout čelní sklo auta, kdyby bylo potřeba?

Vlastní vahou, případně ho alespoň prokopnout?

Nejlepší odpověď
Pepa88

V BOZP jsme se kdysi učili, že pokud by jsi chtěl prokopnout čelní sklo auta zevnitř, tak se mu to nepovede. ALE na pár pokusů se může podařit vykopnout celé čelní sklo a utéci z vozu.

Další odpovědi
honza19hk

Spíš by se ti povedlo ho vyrazit celý.Narozdíl od bočních oken je lepené,takže jen tak rozbít nejde,ale nikde není psané že do něj díru neuděláš..Jde do něj udělat díra ,ale lepší je to z veku,postavíš se na kapotu a šlapákem,ale doporučuji kanady

RedBox

Čelní skla jsou opatřena speciální folií, která je na nalepena a brání v rozsypání skla při nehodě. Okno se maximálně ,,promáčkne" ale nohu durch neprostrčíš. Zevnitř se dá celé okno vykopnout (je pouze lepené po krajích) ale chce to spoustu námahy.

bolak

Pepa88: a co zvenku?

gagaga

:)

bolak

čemu se zase směješ :)

Dochy

Asi si uvědomil, jaký vliv bude mít zakřivení skla na odolnost vůči síle působící zvnějšku 😉